Події

5 Жовтня 2017, 11:04
Рада підтримала законопроект про електронні довірчі послуги, у розробці кого брала участь Українська аграрна асоціація

Сьогодні, 5 жовтня 2017 р., народні депутати України проголосували за прийняття одного із ключових євроінтеграційних законопроектів – №4685 «Про електронні довірчі послуги». Таким чином Україна зробила важливий крок на шляху інтеграції до Єдиного Цифрового ринку ЄС. Фахівці Української аграрної асоціації (УАА) працювали над вдосконаленням цього законопроекту та підготовкою його до другого читання. 

«Даний законопроект є дуже важливим для України і був визначний Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом як один із топ-5 пріоритетних реформаторських законопроектів на цю осінь. Закон робить дуже просту річ - дозволяє використовувати такі базові програми як Microsoft Word для електронного підписування документів. Тобто, користування електронними документами не вимагатиме окремого програмного забезпечення. Це все тому, що наші електронні цифрові підписи перейдуть на міжнародні стандарти, що також дозволить нам вибудовувати програми по юридично значимому документообігу для експортно-імпортної комерції”, - зазначив заступник голови УАА Мар`ян Заблоцький. 

Він також додав, що таким чином відкривається цілий ряд нових послуг, що дозволить нормально запустити Mobile ID. 

Варто також зауважити, що після прийняття закону кожен охочий українець зможе зареєструвати компанію, підписати будь-який договір, направити відповідний запит, отримати будь-яку інформацію, яка стосується діяльності того чи іншого державного органу за допомогою мобільного телефону. Така практика успішно функціонує у європейських країнах, а відтепер буде впроваджена і в Україні. 

Окрему подяку варто зазначити Міністерству юстиції України, голові Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександру Данченку та народним депутатам Олегу Кулінічу та Олексію Мушаку, які, не покладаючи зусиль та терпіння, наполегливо працювали над вдосконаленням важливого для нашої держави закону. 

 

Інші події
2 Червня, 14:23
У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 4969 від 30.05.2014 «Про внесення змін до...
7 Липня, 14:40
Стаття Голови Української аграрної асоціації для видання "Європейська правда" Знайомий...
5 Лютого, 10:45
Голова «Української аграрної асоціації» (УАА) Володимир Макар вважає, що для збільшення...
9 Грудня, 12:28
8 грудня 2015 року Верховною Радою України прийнято за основу в першому читанні...
Хочете бути в курсі останніх новин Української аграрної асоціації?
Підпишіться на оновлення: