Про нас

Макар
Володимир Романович
Почесний Голова
Досвідчений фахівець у сфері аграрної політики, земельних відносин, системи оподаткування АПК.
Освіта:

Економіко-правове регулювання (Тернопільська академія народного господарства); правознавство (Львівський національний університет імені Івана Франка). Магістр з економіки підприємства (Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу), кандидат юридичних наук із спеціальності міжнародне право (Інститут законодавства Верховної Ради України).

Досвід роботи:

1998 – спеціаліст Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

1999-2002 – старший юрисконсульт Тернопільського Центрального відділення Промінвестбанку;

2002-2007 – юрисконсульт ТОВ Юридична Компанія “Корпоративні технології”;

2007–2012 – керуючий партнер Адвокатського об`єднання “Колегія правозахисників”;

2012-по цей час – голова Української Аграрної Асоціації.

Олег
Коломієць
Голова правління
Досвідчений фахівець у сферах економіки та фінансів, транспорту, зв’язку, реалізації стратегійних проектів загальнодержавного значення, зв’язків з громадськістю. В Асоціації відповідає за аналіз регуляторного середовища та ринків у галузях сільського господарства та суміжних сферах промисловості, транспорту і зв’язку.
Освіта:

Диплом спеціаліста з відзнакою у галузях історії та права (Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського), диплом магістра державного управління з відзнакою зі спеціалізацією у сфері політичної аналітики та прогнозування, антикризового управління (Національна академія державного управління при Президентові України). Проходив підвищення кваліфікації у сферах економіки та фінансів (Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, Київський національний торговельно-економічний університет). Брав участь у спільному проекті обміну досвідом Урядів України та Нідерландів щодо розробки та реалізації механізмів державно-приватного партнерства в Україні. Проходив курси з вдосконалення аналітичних знань та навиків (University of Michigan) та основ корпоративних фінансів.

Досвід роботи:

2005-2008 – Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Вінницької облдержадміністрації, 

2010-2015 – Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Тетяна
Драгун
Аналітик
Досвідчений фахівець у аграрній сфері, зокрема з питань земельних відносин, державної підтримки та оподаткування в галузі АПК. В Асоціації відповідає за моніторинг аграрного ринку та суміжних галузей економіки, аналіз регуляторних актів в аграрній сфері.
Освіта:

Диплом спеціаліста з агрохімії та ґрунтознавства (Національний аграрний університет), диплом магістра державного управління з відзнакою у сфері соціальної та гуманітарної політики (Національна академія державного управління при Президентові України).

Досвід роботи:

2004-2005 - науковий співробітник Інституту агроекології та біотехнології УААН;

2005-2008 – організаційний відділ Київської обласної державної адміністрації;

2010-2012 - Департамент промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості України;

2012-2018 – служба організаційної роботи та контролю Апарату Ради національної безпеки та оборони України.

З життя Української Аграрної Асоціації
Хочете бути в курсі останніх новин Української аграрної асоціації?
Підпишіться на оновлення: