Статті

Повідомлення про стан

Робота в режимі обслуговування.
6 Травня 2019, 12:19
Українці споживають свинини удвічі менше рекомендованої норми та втричі менше ніж в Євросоюзі

 

Споживання м'яса та зокрема свинини в Україні залишається нижчим від раціональних норм, розрахованих Міністерством охорони здоров’я України. 

За інформацією Центру підвищення ефективності в тваринництві із посиланням на дані Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), у 2018 році українці споживали лише 45 кг м’яса на душу населення в рік при раціонально рекомендованій нормі 80 кг. Для порівняння в країнах ЄС населення споживає 90 кг м'яса на рік. Тобто, фактично українці споживають удвічі менше м’яса, ніж необхідно для здорового життя та удвічі менше, ніж в країнах Європейського Союзу. 

Структурно за видам м’яса розподіл споживання в 2018 році в Україні виглядав так:

  • курятина – 52,8%
  • свинина – 34%
  • яловичина – 11,3%.

При мінімальній фізіологічній нормі споживання свинини 30 кг на людину в рік, в Україні споживається всього 15 кг. Для порівняння, в Євросоюзі споживання свинини складає 45 кг на людину в рік, в Китаї – 40 кг, в Росії – 30 кг.

І це ще не кінець. Споживання свинини в Україні стрімко падає – за 4 роки воно вже зменшилося на третину або на 300 тисяч тонн в забійній вазі. Крім того свинину з раціонів українців планомірно витісняє курятина.

В чому причина?

Причина недоїдання українців – висока варстість м'яса на вітчизняному ринку. Переважна більшість населення України не може дозволити собі купувати м'ясо за такими цінами. 

Для порівняння: в сусідній Польщі ціна на свинину стартує з 63 грн/кг, що вдвічі дешевше, ніж в Україні. При цьому мінімальна заробітна плата в Польщі 500€ (≈15 тисяч грн) в місяць, а середня по країні – 1100€ (≈33 тисячі грн) в місяць.

Чому ціни на свинину в Україні такі високі?

За даними Асоціації “Свинарі України” фактична собівартість живих товарних свиней складає 37-41 грн/кг. Ці дані підтверджують і в Центрі підвищення ефективності в тваринництві, за їх розрахунками на вирощування свиней щороку витрачається на 8 млрд грн кормів і ветпрепаратів більше, ніж повинно.  В ЄС собівартість живих свиней складає 0,8€/кг живої ваги або 23,5 грн/кг, а в Бразилії, США та Канаді, навіть, 0,7€/кг. В Центрі переконані – собівартість 25 грн за 1 кг живої ваги в Україні цілком посильна задача.

Висока собівартість = високі ціни на м’ясо.

Інші статті
24 Січня, 17:03
Зобов'язання щороку постачати до Китаю певну кількість зерна може підірвати продовольчу...
18 Лютого, 11:32
Жорсткі монетарні заходи, які впроваджував Нацбанк на українському фінансовому ринку у...
27 Березня, 18:58
Насправді задача земельної реформи не створити зернову чи соняшникову супердержаву. Бо ще...
Хочете бути в курсі останніх новин Української аграрної асоціації?
Підпишіться на оновлення: