Події

28 Листопада 2013, 10:53
УАА закликає учасників агроринку бойкотувати хабарників з Держсільгоспінспекції

Українська аграрна асоціація закликає учасників ринку не платити хабарів Держсільгоспінспекції і повідомляти про факти корупції в даній держструктурі.

Голова Української аграрної асоціації Володимир Макар заявляє: «Якщо Україна хоче відігравати провідну роль на світовому ринку сільгосппродукції, необхідно викоренити таке поняття, як хабарі в аграрній галузі. Проблема необґрунтованих платежів довго замовчувалася, проте сьогодні ринок почав, нарешті, її публічно обговорювати. Ми закликаємо учасників ринку бойкотувати незаконні вимоги чиновників Держсільгоспінспекції щодо сплати додаткових платежів при оформленні сертифікатів якості зерна та активно ділитися такими фактами. Для цього ми створили спеціальний е-мейл: corruption@uagra.com.ua. УАА консолідує всю отриману інформацію і направить її до органів Прокуратури та ЗМІ».

Крім того, Асоціація просить Верховну Раду України найближчим часом розглянути законопроект №2459, який скасовує обов'язкову сертифікацію зерна. Експерти УАА нагадують, що аналогів цій процедурі, яка створює великі можливості для корупції, в розвинених країнах світу не існує.

Нагадаємо, раніше Асоціація «Українське насіннєве товариство» (АУНТ) закликала всіх суб'єктів насінництва не платити необґрунтованих платежів представникам Держсільгоспінспекції та надавати інформацію про неправомірні дії і тиск з боку посадових осіб. АУСО посилається на інформацію від насіннєвих підприємств, які нарікають на те, що місяцями чекають отримання необхідної для продажу своєї продукції документації.

Інші події
1 Липня, 17:59
Сьогодні Верховна Рада прийняла законопроект № 3140 від 29.08.2013 «Про внесення змін до...
4 Лютого, 08:57
В Україні створено «Українську аграрну асоціацію» (УАА). Головною метою нової організації...
3 Липня, 11:22
В Українській аграрній асоціації позитивно оцінюють розробку законопроекту № 2436а від 27...
24 Листопада, 15:35
24 листопада Верховною Радою України прийнято за основу у першому читанні законопроект...
Хочете бути в курсі останніх новин Української аграрної асоціації?
Підпишіться на оновлення: