volodymyr makar  

Макар
Володимир Романович

Почесний голова
line
Досвідчений фахівець у сфері аграрної політики, земельних відносин, системи оподаткування АПК.
 
ОСВІТА:
Економіко-правове регулювання (Тернопільська академія народного господарства); правознавство (Львівський національний університет імені Івана Франка). Магістр з економіки підприємства (Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу), кандидат юридичних наук із спеціальності міжнародне право (Інститут законодавства Верховної Ради України).

 

ДОСВІД РОБОТИ:
1998 – спеціаліст Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку;
1999 – 2002 – старший юрисконсульт Тернопільського Центрального відділення Промінвестбанку;
2002 – 2007 – юрисконсульт ТОВ Юридична Компанія “Корпоративні технології”;
2007 – 2012 – керуючий партнер Адвокатського об`єднання “Колегія правозахисників”;
2012 – по цей час – почесний голова Української Аграрної Асоціації.
line big
kolomiets  

Олег
Коломієць

Голова правління
line
Досвідчений фахівець у сферах економіки та фінансів, транспорту, зв’язку, реалізації стратегійних проектів загальнодержавного значення, зв’язків з громадськістю. В Асоціації відповідає за аналіз регуляторного середовища та ринків у галузях сільського господарства та суміжних сферах промисловості, транспорту і зв’язку.
 
ОСВІТА:
Диплом спеціаліста з відзнакою у галузях історії та права (Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського), диплом магістра державного управління з відзнакою зі спеціалізацією у сфері політичної аналітики та прогнозування, антикризового управління (Національна академія державного управління при Президентові України). Проходив підвищення кваліфікації у сферах економіки та фінансів (Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, Київський національний торговельно-економічний університет). Брав участь у спільному проекті обміну досвідом Урядів України та Нідерландів щодо розробки та реалізації механізмів державно-приватного партнерства в Україні. Проходив курси з вдосконалення аналітичних знань та навиків (University of Michigan) та основ корпоративних фінансів.

 

ДОСВІД РОБОТИ:
2005 – 2008 – Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Вінницької облдержадміністрації,
2010-2015 – Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
line big

Слідкуйте за новинами Української аграрної асоціації у соцмережах: