Ніякі обмеження на імпорт добрив, зокрема і з Європи, вводитись не будуть. Про це розповів заступник голови «Української аграрної асоціації» Мар'ян Заблоцький. Повідомляє Latifundist.com.

«Ми плануємо переглянути існуючі торговельні обмеження, включаючи антидемпінгові заходи. Справа в тому, що у нас фактично весь ринок добрив контролюється проросійською фінансово-промисловою групою. Вона організувала тут монополію і намагається під виглядом антиросійських заходів і санкцій монополізувати ринок. За великим рахунком, їм це вдається. Я особисто стояв за законопроектом, який дозволив ввозити в Україну 24 види добрив без попередньої реєстрації. Власне, імпорт з Литви та інших країн Європи - це те, що залишає на українському ринку хоч якусь конкуренцію. Але, незважаючи на це, ціна на добрива в Україні в півтора-два рази вища, ніж в сусідніх країнах», - зауважив Мар'ян Заблоцький.

За словами Мар'яна Заблоцького, в ролі майбутнього народного депутата він буде працювати над подальшою демонополізацією ринку. Нагадаємо, що Мар'ян Заблоцький увійшов до парламенту нового скликання за списками від партії "Слуга народу".

«Квоти можуть запровадити лише державні органи. Проти цієї ініціативи я точно буду боротися», - додав він.

Нагадаємо, в Україні немає підстав очікувати дефіциту добрив в другому півріччі 2019 року. Підприємства здатні здійснити імпортозаміщення 800 тис. т комплексних мінеральних добрив, які поставляються з Росії.

Хочете бути в курсі останніх новин Української аграрної асоціації?

ПІДПИШІТЬСЯ НА ОНОВЛЕННЯ:
Отримуйте новини Української аграрної асоціації першими!
Ім'я та прізвище
Email