Чи знали ви, що українські фермери розводять равликів і вирощують устриць? А що в Німеччині цілі полиці у великих супермаркетах відведені під екологічно чисті продукти з України, які давно стали там відомим брендом? А про ферму під Києвом, де вирощують осетрів і кілограмами продають чорну ікру? Чи, можливо, чули, що саме в Україні виробляють тканину для оздоблення елітних автомобілів Porshe?

Про проблеми, з якими щодня стикаються селяни. Як можна їх вирішити та поради експертів з цього приводу. Передові сучасні технології в сільському господарстві, як багатьом фермерам та ін сільськогосподарським виробникам вдалося отримати гарні прибутки. Про досвід згуртування територіальних громад. Все це та багато іншого можна буде дізнатися в наступних програмах "Перший на селі", яка незабаром стартує на телеканалі UA:Перший.

Партнером проекту Перший на селі виступить Українська аграрна асоціація!

Ведучі програми Олег Гавриш та Андрій Юхименко не лише знають, але й готові розказати про успішні кейси всій Україні. І не просто розказати, а ще й навчити, як розпочати аграрний бізнес з нуля. А поки що пропонуємо переглянути пілотний випуск програми.

 

 

Хочете бути в курсі останніх новин Української аграрної асоціації?

ПІДПИШІТЬСЯ НА ОНОВЛЕННЯ:
Отримуйте новини Української аграрної асоціації першими!
Ім'я та прізвище
Email